Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Zwroty i reklamacje

Zwroty

Dokonując zakupu w sklepie internetowym Monamoon, mają Państwo możliwość zwrotu zamówionych towarów w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.

Żeby zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym przesyłając wypełniony formularz zwrotu, dostępny na http://sklep.monamoon.eu/strona/formularz-zwrotu

Wypełniony formularz zwrotu prosimy wysłać wraz z oryginałem paragonu fiskalnego i zwracanym zamówieniem na adres HSP Sp. z o.o. ul. Skarbka z gór 144b lok. 15, 03-287 Warszawa.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, w oryginalnym opakowaniu wraz z metkami.

Zwrotu należności za zamówienie, wraz z opłatą za przesyłkę, dokonamy na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer rachunku bankowego, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu.

Zwrotu opłaty za przesyłkę dokonujemy, gdy zwracane jest całe zamówienie.

Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.

 

Reklamacje

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty zakupione przez Państwa nie posiadały żadnych wad. Gdyby jednak okazało się że zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować. W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji dostępny http://sklep.monamoon.eu/strona/formularz-reklamacyjny

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz produktem, którą chcą Państwo zareklamować, na HSP Sp. z o.o. ul. Skarbka z gór 144b lok. 15, 03-287 Warszawa.

Reklamację  rozpatrzymy w ciągu 14 dni. Zostaną Państwo poinformowani e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania.

W przypadku gdy reklamacja zostanie uznana za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu, wadliwy produkt zostanie wymieniony na wolny od wad lub wada zostanie usunięta.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl